Led Trake
1.950,00 RSD Originalna cena je bila: 1.950,00 RSD.1.450,00 RSDTrenutna cena je: 1.450,00 RSD. Dodaj u korpu
HiLUX LED traka COB 24V 10W 3000K 320LED 5m
0 out of 5
| Brend | HiLUX |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga po metru | 10W/m |
| Dodatne informacije | Dimovanje, Lepak "3M" |
| Napon | DC 24V |
| Broj LED dioda po metru | 320 LED/m |
| Materijal | COB |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 8 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 3 godine |
Led Trake
1.950,00 RSD Originalna cena je bila: 1.950,00 RSD.1.450,00 RSDTrenutna cena je: 1.450,00 RSD. Dodaj u korpu
HiLUX LED traka COB 24V 10W 4000K 320LED 5m
0 out of 5
| Brend | HiLUX |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga po metru | 10W/m |
| Dodatne informacije | Dimovanje, Lepak "3M" |
| Napon | DC 24V |
| Broj LED dioda po metru | 320 LED/m |
| Materijal | COB |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 8 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 3 godine |
Led Trake
1.950,00 RSD Originalna cena je bila: 1.950,00 RSD.1.450,00 RSDTrenutna cena je: 1.450,00 RSD. Dodaj u korpu
HiLUX LED traka COB 24V 10W 6500K 320LED 5m
0 out of 5
| Brend | HiLUX |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga po metru | 10W/m |
| Dodatne informacije | Dimovanje, Lepak "3M" |
| Napon | DC 24V |
| Broj LED dioda po metru | 320 LED/m |
| Materijal | COB |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 8 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 3 godine |
Led Trake
LED traka 5050 24V 12W 3000K 60LED 5m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Jačina svetlosti po metru | 720 lm/m |
| Snaga po metru | 12 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 60 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 10 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
1.050,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 5050 24V 12W 4000K 60LED 5m
0 out of 5
LED traka 12W, neutralno bela 4000K, 24V. Pouzdano osvetljenje sa prirodnim tonom svetla, idealno za svakodnevnu upotrebu.
1.050,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 5050 24V 12W 6500K 60LED 5m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Jačina svetlosti po metru | 720 lm/m |
| Snaga po metru | 12 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 60 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 10 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
1.050,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 5050 24V 12W RGB 60LED 5m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | RGB |
| Snaga po metru | 12 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 60 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje, RGB |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 10 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
1.400,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 12W 3000K 120LED 10m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Jačina svetlosti po metru | 1200 lm/m |
| Snaga po metru | 12 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 120 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
2.400,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 12W 4000K 120LED 10m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Jačina svetlosti po metru | 1200 lm/m |
| Snaga po metru | 12 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 120 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
2.400,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 12W 6500K 120LED 10m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Jačina svetlosti po metru | 1200 lm/m |
| Snaga po metru | 12 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 120 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
2.400,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 4.8W 3000K 60LED 10m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Jačina svetlosti po metru | 500 lm/m |
| Snaga po metru | 4,8 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 60 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
1.100,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 4.8W 4000K 60LED 10m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Jačina svetlosti po metru | 500 lm/m |
| Snaga po metru | 4,8 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 60 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
1.100,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 4.8W 6500K 60LED 10m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Jačina svetlosti po metru | 500 lm/m |
| Snaga po metru | 4,8 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 60 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
1.100,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 8W 3000K 126LED 5m
0 out of 5
| Brend | V-TAC |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Jačina svetlosti po metru | 1100 lm/m |
| Snaga po metru | 8W/m |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Broj LED dioda po metru | 126 LED/m |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | PCB |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 10 mm |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | D |
2.950,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 8W 3000K 60LED 5m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Jačina svetlosti po metru | 720 lm/m |
| Snaga po metru | 8 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 60 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
650,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 8W 4000K 60LED 5m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Jačina svetlosti po metru | 720 lm/m |
| Snaga po metru | 8 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 60 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
650,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka 2835 24V 8W 6500K 126LED 5m
0 out of 5
| Brend | V-TAC |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Jačina svetlosti po metru | 1100 lm/m |
| Snaga po metru | 8W/m |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Broj LED dioda po metru | 126 LED/m |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | PCB |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 10 mm |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | D |
2.950,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka COB 24V 10W 3000K 280LED 5m
0 out of 5
| Brend | V-TAC |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga po metru | 10W/m |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Broj LED dioda po metru | 280 LED/m |
| Materijal | COB |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 8 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
3.000,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka COB 24V 10W 3000K 320LED 10m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Jačina svetlosti po metru | 1050 lm/m |
| Snaga po metru | 10 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 320 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
3.100,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka COB 24V 10W 4000K 280LED 5m
0 out of 5
| Brend | V-TAC |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga po metru | 10W/m |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Broj LED dioda po metru | 280 LED/m |
| Materijal | COB |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 8 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
3.000,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka COB 24V 10W 4000K 320LED 10m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Jačina svetlosti po metru | 1050 lm/m |
| Snaga po metru | 10 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 320 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
3.100,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka COB 24V 10W 6500K 280LED 5m
0 out of 5
| Brend | V-TAC |
| Boja svetlosti | 6400K |
| Jačina svetlosti po metru | 950 lm/m |
| Snaga po metru | 10W/m |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Broj LED dioda po metru | 280 LED/m |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | COB |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 8 mm |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 3 godine |
3.000,00 RSD
Dodaj u korpu Led Trake
LED traka COB 24V 10W 6500K 320LED 10m
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Jačina svetlosti po metru | 1050 lm/m |
| Snaga po metru | 10 W/m |
| Broj LED dioda po metru | 320 LED/m |
| CRI | >80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Napon | DC 24V |
| Materijal | FPCB |
| Dimenzije | 8 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
3.100,00 RSD
Dodaj u korpu




































