









LED linearna svetiljka 33W-45W 3u1 bela
11.470,00 RSD
| Brend | DAWN |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4290 lm – 5850 lm |
| Boja svetlosti | 3000K – 4000K – 5000K |
| Snaga | 33W, 40W, 42W, 45W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | CCT, Podesiva Snaga |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 1205×45×75 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 350077 Kategorije: Led Svetiljke, Linijske svetiljke
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
Opis
LED linearna svetiljka 33W-45W 3u1 bela – Podesiva LED svetiljka sa tri nijanse beline. Snaga 33-45W. Aluminijumsko belo kućište. Garancija 2 godine. Uključena 2 nosača i set sajli.
LED linearna svetiljka 33W-45W 3u1 bela – Podesiva LED svetiljka sa tri nijanse beline. Snaga 33-45W. Aluminijumsko belo kućište. Garancija 2 godine. Uključena 2 nosača i set sajli.

























