





LED panel 40W 4000K 600×600 ugradni 4200lm IP40
2.390,00 RSD
| Brend | Braytron |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4200 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 40W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | 80 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 595×595×27 mm |
| Stepen zaštite | IP40 |
| Životni vek | 20.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: BP27-36610 Kategorije: Led Paneli, LED paneli 600x600
- Opis
Opis
LED panel 40W 4000K 600×600 ugradni 4200lm, brend Braytron, metalno kućište, bela boja, dimenzije 595×595×27 mm, IP40, radni napon 220-240V.










