-10%






Magnetna LED spot svetiljka 6W, 4000K
1.560,00 RSD Originalna cena je bila: 1.560,00 RSD.1.410,00 RSDTrenutna cena je: 1.410,00 RSD.
| Brend | Braytron |
| Snaga | 6W |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dužina | 110mm |
| Širina | 23mm |
| Visina | 105mm |
| Boja kucišta | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Jačina svetlosti | 370lm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: BD60-01111 Kategorije: Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Magnetna šinska rasveta, Magnetne šine i oprema 5.350,00 RSD Originalna cena je bila: 5.350,00 RSD.3.650,00 RSDTrenutna cena je: 3.650,00 RSD.
Magnetna šina, ugradna, 2m
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 2.720,00 RSD Originalna cena je bila: 2.720,00 RSD.2.200,00 RSDTrenutna cena je: 2.200,00 RSD.
Magnetna linearna LED svetiljka 18W, 3u1
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 1.560,00 RSD Originalna cena je bila: 1.560,00 RSD.1.410,00 RSDTrenutna cena je: 1.410,00 RSD.
Magnetna LED spot svetiljka 6W, 3000K
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 3.000,00 RSD Originalna cena je bila: 3.000,00 RSD.2.700,00 RSDTrenutna cena je: 2.700,00 RSD.
Magnetna LED spot svetiljka 18W, 3u1
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 4.280,00 RSD Originalna cena je bila: 4.280,00 RSD.3.860,00 RSDTrenutna cena je: 3.860,00 RSD.
Magnetni LED reflektor 18W, 3u1
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Magnetne LED svetiljke 5.180,00 RSD Originalna cena je bila: 5.180,00 RSD.4.660,00 RSDTrenutna cena je: 4.660,00 RSD.
Magnetna LED visilica 7W, 3000K
0 out of 5
Magnetna šinska rasveta, Napajanja 5.559,00 RSD Originalna cena je bila: 5.559,00 RSD.3.910,00 RSDTrenutna cena je: 3.910,00 RSD.
Napajanje eksterno, 350W IP20
0 out of 5
























