







Nova Luce visilica DEA 17222002 D
28.540,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4500 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 85W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje, Podesiva visina |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Akril |
| Boja kućišta | Mat Bela |
| Dimenzije | Ø60×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 17222002 D Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica DEA 17222002 D – SNAŽNA LED visilica od aluminijuma i akrila u mat beloj boji, 4500 lm, 85W, dimljenje, podesiva visina. Garancija 3 godine.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5


























