







Nova Luce Visilica SPADA 9426753
14.005,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Grlo | 3xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, staklo |
| Boja kućišta | Nikl sjajna, zlatna |
| Dimenzije | 1800x280x400 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9426753 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























