





Plafonjera L7760-18W Senzor
2.580,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1800 lm |
| Boja svetlosti | 2800K – 4000K – 6000K |
| Snaga | 18W |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI | ≥80 |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Senzor(5m) |
| Materijal kućišta | ABS, polikarbonat |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | Ø230×24 |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Stepen zaštite | IP40 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 202382 Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Plafonjera L7760-18W Senzor – Integrisani LED od 18W sa 1800 lumena, 120° ugla i podešavanjem boje svetlosti. Senzor pokreta 5m, IP40.
Brand
Home Light
Plafonjera L7760-18W Senzor – Integrisani LED od 18W sa 1800 lumena, 120° ugla i podešavanjem boje svetlosti. Senzor pokreta 5m, IP40.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























