-20%




VESTA 666 LED PLAFONJERA 24W/48W CCT
9.115,00 RSD Originalna cena je bila: 9.115,00 RSD.7.290,00 RSDTrenutna cena je: 7.290,00 RSD.
| Brend | Home Light |
| Dimenzije | 500 mm – 80 mm |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina | 24W / 48W |
| Svetlosni fluks | 1100 lm / 2200 lm |
| Boja svetlosti | 3000 K – 4000 K – 6500 K |
| Materijal | PMMA |
| Boja | Bela |
| Prosečno radno vreme | 30 000 h |
| Dimabilnost | Da |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Zaštita | IP 20 |
| Napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 200540 Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonjere
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
Opis
Vesta 666 led plafonjera sa CCT funkcijom snage 24W/48W omogućava lako podešavanje temperature boje svetlosti od 3000K do 6500K, što je čini savršenim rešenjem za dnevne boravke, spavaće sobe, hodnike i kancelarije.
Sa elegantnim belim difuzorom i okvirom, uključuje daljinsko upravljanje, noćno svetlo (3000K) i timer funkciju koja automatski isključuje svetlo nakon 30 minuta, čineći je praktičnom i energetski efikasnom.
Vesta 666 led plafonjera sa CCT funkcijom snage 24W/48W omogućava lako podešavanje temperature boje svetlosti od 3000K do 6500K, što je čini savršenim rešenjem za dnevne boravke, spavaće sobe, hodnike i kancelarije.
Sa elegantnim belim difuzorom i okvirom, uključuje daljinsko upravljanje, noćno svetlo (3000K) i timer funkciju koja automatski isključuje svetlo nakon 30 minuta, čineći je praktičnom i energetski efikasnom.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5

























