-20%






Visilica HOOK – 9695223
39.290,00 RSD Originalna cena je bila: 39.290,00 RSD.31.432,00 RSDTrenutna cena je: 31.432,00 RSD.
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Intergrisan LED |
| Snaga | 25.8W |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Visina | 180 cm |
| Fi | 39 cm |
| Jačina svetlosti | 2521lm |
| Materijal | Čelik/staklo |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 9695223 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























