



Zambelis 1659 visilica 4xE27
38.710,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Grlo | 4xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 40W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Beton |
| Boja kućišta | Beton siva |
| Materijal abažura | Metal |
| Boja abažura | Crna mat |
| Dimenzije | 120×1050 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dodatne funkcije | Podesiva visina |
Šifra proizvoda: 1659 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5




























