

Zambelis 22022 visilica 47W 3000K
28.380,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4403 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 41W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje (Triac), podesiva visina |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Zlatna |
| Dimenzije | 355x50x1190 mm |
Šifra proizvoda: 22022 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5


























