

Zambelis 23100 visilica 13W 3000K
11.180,00 RSD
| Brend | Zambelis |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 765 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 13W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimljenje (Triac), podesiva visina |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Mat zlatna, mat zlatna |
| Dimenzije | 480x30x123 mm |
Šifra proizvoda: 23100 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
























