







Nova Luce visilica FIORE 9285410
31.860,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2139 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 40W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Akril |
| Boja kućišta | Antik Mesing Zlatna |
| Dimenzije | Ø40×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9285410 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica FIORE 9285410 – LED visilica, 40W/2139lm. Topla svetlost 3000K. Aluminijum i akril, antik zlatna. Dimenzije Ø40x120cm.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5




























