





REDO visilica Halley 01-4457
44.770,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4753 lm |
| Boja svetlosti | 2700K-3000K-4000K |
| Snaga | 50W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Metal, Akril |
| Boja kućišta | Pesak Crna |
| Dimenzije | Ø930×3100 mm |
| Stepen zaštite | IP40 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-4457 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
REDO visilica Halley 01-4457 – LED visilica sa dimerom i podesivom bojom svetlosti. Snaga 50W, 4753 lm, IP40 zaštita, metal i akril.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
























