Led industrijske svetiljke
Philips HIBAY LED svetiljka 150W 4000K IP65
0 out of 5
| Brend | Philips |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 19500 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 150W |
| Drajver | Philips XITANIUM |
| Čip | Philips |
| Radni napon | 100-260V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 90° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | Ø310×48,9 mm |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Garancija | 5 godina |
12.250,00 RSD
Dodaj u korpu











