E27, Led Sijalice
LED sijalica 18W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T80 |
| Jačina svetlosti | 1.760 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 18W (ekvivalentno 125W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
450,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 20W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T80 |
| Jačina svetlosti | 2100 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 20W (ekvivalentno 130W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
450,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 20W E27 4000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T80 |
| Jačina svetlosti | 2.100 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 20W (ekvivalentno 130W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
450,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 20W E27 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T80 |
| Jačina svetlosti | 2100 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 20W (ekvivalentno 130W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
450,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 30W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T100 |
| Jačina svetlosti | 3000 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 30W (ekvivalentno 175W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
700,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 30W E27 4000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T100 |
| Jačina svetlosti | 3000 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 30W (ekvivalentno 175W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
700,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 30W E27 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T100 |
| Jačina svetlosti | 3000 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 30W (ekvivalentno 175W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
700,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 38W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T80 |
| Jačina svetlosti | 1.760 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 18W (ekvivalentno 125W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
900,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 40W E27 3000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T120 |
| Jačina svetlosti | 4260 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 40W (ekvivalentno 250W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
900,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 40W E27 4000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T120 |
| Jačina svetlosti | 4260 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 40W (ekvivalentno 250W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
900,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 40W E27 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T120 |
| Jačina svetlosti | 4260 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 40W (ekvivalentno 250W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
900,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 50W E27 4000K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T140 |
| Jačina svetlosti | 5500 lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Snaga | 50W (ekvivalentno 320W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
1.270,00 RSD
Dodaj u korpu E27, Led Sijalice
LED sijalica 50W E27 6500K
0 out of 5
| Brend | Braytron |
| Grlo | E27 |
| Tip | T140 |
| Jačina svetlosti | 5500 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 50W (ekvivalentno 320W) |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 180° |
| CRI | 80 |
| Materijal | PBT |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 15.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
1.270,00 RSD
Dodaj u korpu





























