



Crate 1xE27
11.710,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | Crate 9045 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max.60w |
| Visina | 30.5 cm |
| Širina | 15 cm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 9045 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 RSD!








Naš tim je tu da pomogne – pošaljite nam upit i dobićete
predlog rešenja prilagođen Vašem prostoru.



Naš tim Vam može obezbediti poseban rabat za veće narudžbine
u okviru projektnih zahteva. Pošaljite nam detalje Vašeg projekta
i pripremićemo prilagođenu ponudu.




11.710,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | Crate 9045 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max.60w |
| Visina | 30.5 cm |
| Širina | 15 cm |
| Materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP20 |