

Stona lampa SK4017
1.420,00 RSD
| Grlo | 1xE14 |
| Snaga | max. 40w |
| Napon | 220-240V |
| Visina | 30 cm |
| Materijal | Keramika |
| Boja | Plava |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Kategorije: Dekorativna rasveta, Rasveta za dečiju sobu
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 RSD!








Naš tim je tu da pomogne – pošaljite nam upit i dobićete
predlog rešenja prilagođen Vašem prostoru.



Naš tim Vam može obezbediti poseban rabat za veće narudžbine
u okviru projektnih zahteva. Pošaljite nam detalje Vašeg projekta
i pripremićemo prilagođenu ponudu.


1.420,00 RSD
| Grlo | 1xE14 |
| Snaga | max. 40w |
| Napon | 220-240V |
| Visina | 30 cm |
| Materijal | Keramika |
| Boja | Plava |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |