











LED ulična svetiljka 30W 6500K IP66
2.540,00 RSD
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Snaga | 30W |
| Napon | 220-240v |
| Jačina svetla | 3300 lm |
| Boja svetla | 6500K |
| Dimabilna | Ne |
| Materijal | Aluminijum |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Radni vek | 20.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: BT42-83032 Kategorije: Led Svetiljke, Led ulične svetiljke
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Led strele, Led Svetiljke 830,00 RSD Originalna cena je bila: 830,00 RSD.747,00 RSDTrenutna cena je: 747,00 RSD.
Led strela 11w 6500k
0 out of 5




























