





Magnetna linearna LED svetiljka 20W 3000K SLIM crna
3.280,00 RSD
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 20W |
| Radni napon | 48V |
| Ugao rasipanja svetlosti | 150° |
| CRI | 90 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 615×26×24 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: 650076 Kategorija: SLIM Magnetna šinska rasveta
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
Opis
Magnetna linearna LED svetiljka 20W, 3000K SLIM crna – Snaga 20W, radni napon 48V, ugao rasipanja 150°, aluminijumsko kućište, dimenzije 615×26×24 mm, IP20.
Magnetna linearna LED svetiljka 20W, 3000K SLIM crna – Snaga 20W, radni napon 48V, ugao rasipanja 150°, aluminijumsko kućište, dimenzije 615×26×24 mm, IP20.



















