





MEKONG
1.290,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | MEKONG 4418 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max 18w |
| Visina | 20cm |
| Širina | 16cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | antracit |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP42 |
Šifra proizvoda: 4418 Kategorije: Spoljna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 RSD!








Naš tim je tu da pomogne – pošaljite nam upit i dobićete
predlog rešenja prilagođen Vašem prostoru.



Naš tim Vam može obezbediti poseban rabat za veće narudžbine
u okviru projektnih zahteva. Pošaljite nam detalje Vašeg projekta
i pripremićemo prilagođenu ponudu.






1.290,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | MEKONG 4418 |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga | max 18w |
| Visina | 20cm |
| Širina | 16cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | antracit |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP42 |