





MIDEA LED reflektor 100W 6500K IP66
3.440,00 RSD
| Brend | Midea |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 10500 lm |
| Boja svetlosti | 6500K |
| Snaga | 100W |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 110° |
| CRI | ≥80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 260×225×29 mm |
| Stepen zaštite | IP66 |
| Životni vek | 25.000 h |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: MDL-FLF100W65-03 Kategorija: Led Reflektori
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
LED reflektor MIDEA 100W 6500K – Integrisani LED, 10500 lm, crna boja kućišta, dimenzije 260×225×29 mm, IP66, 3 godine garancije.
Povezani proizvodi
Led Reflektori 9.350,00 RSD Originalna cena je bila: 9.350,00 RSD.8.020,00 RSDTrenutna cena je: 8.020,00 RSD.
LED reflektor SL 150W 6500K IP65
0 out of 5
Led Reflektori 13.500,00 RSD Originalna cena je bila: 13.500,00 RSD.10.720,00 RSDTrenutna cena je: 10.720,00 RSD.
LED reflektor SL 200W 6500K IP65
0 out of 5


























