





Nova Luce visilica ADRIA 9530229
26.880,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 5684 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 52W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Pesak Crna |
| Dimenzije | Ø60×150 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9530229 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica ADRIA 9530229 – LED visilica od aluminijuma u crnoj boji, snage 52W sa funkcijom podešavanja intenziteta svetlosti (Triac).
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5



























