







Nova Luce visilica AGRIGENTO 1700306002
17.160,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 4×G9 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, Staklo |
| Boja kućišta | Antik Brušena Zlatna, Opalno Bela |
| Dimenzije | Ø35×150 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 1700306002 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica AGRIGENTO – Elegantna visilica u antik zlatnoj i opalnoj boji sa 4×G9 grlima. Metalna konstrukcija sa staklenim detailjima. Dimenzije: Ø35×150 cm.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5


























