







Nova Luce visilica AKRO 9088119
27.460,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2253 lm |
| Boja svetlosti | 2700K – 3000K – 4000K |
| Snaga | 22W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Mat Crna |
| Dimenzije | 120×30×213 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9088119 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica AKRO 9088119 – Moćna LED visilica sa tri temperature svetla i dimovanjem. Mat crni aluminijumski dizajn i 2253 lumena.
























