







Nova Luce visilica ALCINOE 9511017
70.500,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4422 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 54W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Akril |
| Boja kućišta | Mat Crna, Zlatna |
| Dimenzije | 127×10×210 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9511017 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica ALCINOE 9511017 – Moderna LED visilica sa 4422 lm i Triac dimerom. Snaga 54W, topla svetlost 3000K. Garancija 3 godine.


























