









Nova Luce visilica AMARA 9248107
17.130,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1600 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 28W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Akril |
| Boja kućišta | Pesak Crna |
| Dimenzije | Ø56×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9248107 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica AMARA – Moderna LED visilica sa integrisanim LED od 28W i 1600 lm. Aluminijumska konstrukcija u pesak crnoj boji. Dimenzije: Ø56×120 cm.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5




























