





Nova Luce Visilica AURELIA 9019724
77.114,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 12224 lm |
| Boja svetlosti | 3500K |
| Snaga | 95W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimabilno |
| Materijal kućišta | Kristal, metal |
| Boja kućišta | Zlatna |
| Dimenzije | 1500x160x1200 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9019724 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























