





Nova Luce Visilica AURELIA 9333067
51.244,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4895 lm |
| Boja svetlosti | 3500K |
| Snaga | 47W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimabilno |
| Materijal kućišta | Kristal, Metal |
| Boja kućišta | Nikl sjajna |
| Dimenzije | 1500×800 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9333067 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























