







Nova Luce Visilica AURELIA 9333076
51.409,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4328 lm |
| Boja svetlosti | 3500K |
| Snaga | 47W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Kristal, metal |
| Boja kućišta | Zlatna |
| Dimenzije | 1500 × 600 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9333076 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5


























