-16%








Nova Luce visilica BENTO 9030550
13.850,00 RSD Originalna cena je bila: 13.850,00 RSD.11.680,00 RSDTrenutna cena je: 11.680,00 RSD.
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1321 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 10W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, Staklo |
| Boja kućišta | Mesing Zlatna, Konjak |
| Dimenzije | Ø8×180 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9030550 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica BENTO 9030550 – LED viseća lampa od metala i stakla u mat crnoj i konjak boji. 10W, 1321 lm, topla svetlost 3000K.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5




























