







Nova Luce visilica BOLA 9586526
13.120,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 1 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Osušeni Vodeni Zumbul |
| Dimenzije | Ø42×200 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9586526 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica BOLA 9586526 – Viseća lampa od osušenog vodenog zumbula, prirodni materijal za toplu i opuštajuću atmosferu, prečnik 42 cm.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5






















