







Nova Luce visilica CLIO 9009109
7.910,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, Keramika, Staklo |
| Boja kućišta | Mat Bela, Narandžasta, Opalno Bela |
| Dimenzije | Ø18×198 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9009109 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica CLIO 9009109 – Jednokraka visilica u beloj i narandžastoj boji od metala, keramike i stakla. Visok model za dekorativno osvetljenje enterijera.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5

























