









Nova Luce Visilica CUPPE 9345625
43.335,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 6989 lm |
| Snaga | 58W |
| Temperatura boje | 3000K |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Pesak bela |
| Materijal difuzora | Akril |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dodatne funkcije | dimabilno |
| Dimenzije | 2000x350x1200 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9345625 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5

























