







Nova Luce visilica DAMO 9009147
9.250,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, Keramika, Tkanina |
| Boja kućišta | Antik Mesingana, Narandžasta, Braon |
| Dimenzije | Ø22×160 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica DAMO 9009147 – Visoka dekorativna visilica sa E27 grlom. Kombinuje metal, keramiku i tkaninu u antik mesinganim i narandžastim tonovima.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























