







Nova Luce visilica DESTIN 9586691
20.620,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Ratan |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | Ø53×250 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9586691 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica DESTIN 9586691 – Viseća lampa od crnog ratana sa E27 grlom. Prečnik 53 cm, visina 250 cm.























