







Nova Luce visilica EDEM 9870043
11.230,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 590 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 8W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Čelik |
| Boja kućišta | Pesak Crna |
| Dimenzije | Ø30×217 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9870043 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica EDEM 9870043 – Visoka viseća lampa od aluminijuma i čelika u pesak crnoj boji. Integrisani LED 8W, 590 lm, topla bela svetlost 3000K. Dimenzije Ø30x217cm.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5


























