







Nova Luce visilica ELETTRA 9088103
6.660,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 350 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Svetlo crna |
| Dimenzije | Ø15×2000 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9088103 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica ELETTRA 9088103 sa jačinom svetlosti 350 lm i svetlo crnim kućištem. Savršena za osvetljavanje uskih prostora.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























