







Nova Luce visilica ELOWEN 9345654
94.580,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 8891 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 181W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje, osvetljenje na gore-dole |
| Materijal kućišta | Aluminijum, silikon |
| Boja kućišta | Šampanj srebrna (brušena) |
| Dimenzije | 1480×1060×2500 mm (Ø400-600-800) |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9345654 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica ELOWEN 9345668;Moćna LED visilica od 106W sa dimovanjem i osvetljenjem na gore-dole. Zlatna (brušena) boja za elegantan enterijer.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5


























