







Nova Luce Visilica EMPATIA 9172869
77.114,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 108W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal kućišta | Metal, plastika |
| Boja kućišta | Crna mat |
| Dimenzije | 1500×180 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9172869 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























