









Nova Luce visilica FIORE 9285610
39.090,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3530 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 60W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Akril |
| Boja kućišta | Antik Mesing Zlatna |
| Dimenzije | Ø60×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9285610 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica FIORE 9285610 – LED visilica, 60W/3530lm. Topla svetlost 3000K. Aluminijum i akril, antik zlatna. Dimenzije Ø60x120cm.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5

























