







Nova Luce visilica HUGO 1600200507
17.900,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 5×G9 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Staklo |
| Boja kućišta | Hrom, Roze Zlatna |
| Dimenzije | Ø30×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 1600200507 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica HUGO 1600200507 – Raskošna visilica od aluminijuma i stakla. Pet G9 grla, hrom i roze zlatna boja. Garancija 3 godine.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























