







Nova Luce Visilica IMPERO 9100441
24.221,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Grlo | 4xG9 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Belo mat |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 1200x150x1000 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9100441 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice



























