









Nova Luce Visilica LATO 9624065
6.260,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Grlo | 1xE14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Antičko mesing zlato |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Opalno bela |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 1200×165 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9624065 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























