









Nova Luce Visilica LATO 9624073
12.028,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Opalno bela |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 1200×270 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9624073 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5



























