





Nova Luce Visilica LATO 9624079
8.897,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Mesing zlato |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Zatamljena |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 1200×300 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9624079 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























