







Nova Luce visilica LIOR 9010033
20.570,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2890 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 40W |
| Radni napon | 230V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Pesak crna |
| Materijal difuzora | Akril |
| Dimenzije | 55×55×180cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9010033 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica LIOR 9010033 – Integrisani LED, 2890 lm, 40W, 3000K, aluminijum, pesak crna, akril, 55×55×180 cm, IP20, garancija 3 godine.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5


























