







Nova Luce visilica LUI 9060256
26.140,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1841 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 24W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Čelik |
| Boja kućišta | Pesak Crna |
| Dimenzije | 100×39,5×185 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9060256 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica LUI 9060256 – Dvokraka crna visilica dimenzija 100×39,5 cm od aluminijuma i čelika. Sa 24W integrisanim LED izvorom i 1841 lm toplog svetla za savršenu osvetljenost.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5


























