







Nova Luce visilica LYON 8502962
21.730,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 6×G9 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Kristal |
| Boja kućišta | Mat Bela |
| Dimenzije | Ø46×140 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 8502962 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica LYON 8502962 – Šestokraka visilica u mat beloj boji od aluminijuma i kristala. Visok model za elegantno osvetljenje trpezarije.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























