







Nova Luce visilica MEDORA 9748155
31.270,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3400 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 42W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Akril |
| Boja kućišta | Brušeno Zlatna |
| Dimenzije | Ø52,5×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9748155 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica MEDORA 9748155 – Moderna LED visilica sa integrisanim LED diode, snage 42W. Emituje prijatnu toplu belu svetlost od 3000K.


























